Anahtarı evde unutmak ya da kaybetmek olası aksiliklerdendir. Üstelik bu durum gece ya da acil bir zamanda yaşanır ise kapını acilen açılması gerekir. Ancak çoğu çilingir gece saatlerinde hizmet vermek istemez. Bu durum sizi çaresiz kılmasın. Çünkü bizler Esenyurt Güzelyurt çilingir hizmeti veren bir firma olarak günün her saati hizmetinizdeyiz.

Bizi Arayın, Kapıda Kalmayın

Anahtarınız unuttuğunuzda ya da kaybettiğinizde kapıyı açmak için farklı alternatifler geliştirebilirsiniz. Örneğin kredi kartı ya da plastik şişe yardımı ile kilidi zorlamak bunlardan biridir. Hatta açık bırakılan pencere ya da balkonlardan eve girmeye çalışmak da öyle. Ancak bu durum hem can, hem de mal güvenliğini tehlikeye atmaktan başka bir işe yaramaz. Özellikle de zorladığınız kilidi tekrar kullanamayabilirsiniz. Böyle bir durumda hemen bizleri arayın ve yardımınıza koşalım. En kısa sürede gelen ekiplerimiz, profesyonel teçhizatlar ile kapınızı dakikalar içinde açar.

Kapınızın Açılması İçin Beklemeye Son

Aradığınız çilingir sizleri saatlerce bekletebilir. Üstelik gereğinden fazla tutarlarda kapı açma bedeli alabilir. Ancak bizler her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sonunda, çok sayıda kişiye erişmeyi başardık. Kapınızın ya da kilidinizin yapısı ne olursa olsun, dakikalar içinde açacağımızı garanti ediyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz teçhizatlar asla kilide zarar vermiyor ve arkasında anahtar kalmış olsa dahi açıyor. Artık pencere ve balkonlardan sarkmanıza, kredi kartı ya da plastik şişeler ile uğraşmanıza gerek bulunmuyor.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir