Biz Kimiz ?
_

Biz Kimiz ?

Bizi yakından tanıyın.

 

Yiğit Anahtar 1980 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren profesyonel bir kuruluştur.

2009 yılında, çalışmalarımızı duyurmak ve siz değerli internet kullanıcılarının anahtar ve kilit sorunlarını çözmek üzere bu siteyi kurmuş bulunmaktayız…
Firmamız , mesleğini severek ve üstün itina ile yapan elemanlarıyla , satış sonrası hizmetlerde de gereken hassasiyeti göstermektedir.
Bilgi birikimimiz ve becerimizle sizlerin de takdirlerinizi kazanacağımıza inanıyoruz..

Felsefemiz

Öncelikli insandır. İhtiyaçlarını gider – Mutlu et -İyi dinle – Önce anla sonra cevapla – İyi dinleyiciler iyi hatiplerdir.

Amacımız

Müşterilermiz için garantili, güvenilir ve kaliteli üst düzey yetkili servis hizmetleri vermektir.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünyanın ekonomik koşullarında minimum kazanç ve maksimum verimlilikle güvenilir markaları tüm avantajları ile siz tüketicilerimize sunmak “önce kar yerine önce kazandır” ilkesiyle yola çıktık.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

Ustalar
_

Çalışan Ustalar

Ustalarımızı 7/24 destek için arayabilirsiniz.

Yirmi yılı aşkın tecrübemizle yaptığımız her işin garantisini vererek çalışmaktayız, Başlıca görevimiz siz değerli müşterilemize  kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Kadir Karabey

Usta

0537 384 19 34

Neden Biz ?
_

Neden Biz ?

Mesleğini severek icra eden ustalarımız siz değerli müşterilerimiz için öncelikli olarak kaliteli güvenilir hizmet verme gayretindedirler.

Yaptığımız işlerde müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek adına (Kaliteli işçilik, güvenilir hizmet, güler yüzlü, ve çözüm odaklı çalışmak ). Kaliteli olduğumuzun, beklentileri karşılamak hatta aşmakla kalite düzeyimizi arttıracağımızın bilincindeyiz.