Çilingir firması olarak uzun yıllardır Büyükçekmece’de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Güven içinde çilingirlik hizmeti almak isteyen müşterilerimiz Ulus mahallesindeki dükkanımızı ziyaret ederek çilingirlik hizmeti alabilirler. Peki, Büyükçekmece Ulus Mahallesi Çilingir firması olarak ne gibi hizmetler sağlıyoruz.

Çilingirlik Hizmetlerimiz Nelerdir?

Büyükçekmece Ulus Mahallesi ÇilingirMüşterilerimiz büyükçekmece ulus mahallesi çilingir aradıklarında gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilir. Her türlü ev ve ofis kapısı, depo kapısı ve araba kapısı ile kapalı kasaların açılması işleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun dışında isteğe göre anahtarların kopyalama, yeni anahtar yapma ve anahtarların çoğaltılması işlemlerini de yapmaktayız. Ayrıca çilingir firması olmamıza rağmen sadece kapıları açmakla kalmıyor, isteğe bağlı olarak kapıların kilitlerini de kendi üretimimiz olan son derece kaliteli kilitler ile değiştiriyoruz. Kendi üretimimiz olan kapı kilitlerimiz son derece kaliteli malzemelerden işini profesyonelce yapan ekiplerimiz tarafından üretildiği için oldukça uzun ömürlüdür.

Günün Her Saati Hizmetinizdeyiz

Büyükçekmece ulus mahallesi çilingir firması olarak günün her saati müşterilerimizin hizmetindeyiz. Normal mesai saatlerimiz olan hafta içi sabah 8 akşam 6 ile cumartesi günü sabah 8 akşam 5’e kadar müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun dışında acil durumlar için mutlaka hazırda ekiplerimiz olup hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin müşterilerimize her türlü kapının açılması işleminde yardımcı oluyoruz. Çilingirlik hizmetinin ne zaman gerekeceği belli olmadığı için acil durumlarda müşterilerimiz bizlere kolay bir şekilde ulaşabilmesi için iletişim numaralarımızı her zaman açık tutuyoruz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir