Normal şartlarda akla bile gelmeyen çilingir hizmetleri, özellikle sorunla karşılaşıldığında en önemli hizmet olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız Büyükçekmece Turgut Özal bulvarı çilingir hizmetleri konusunda tek adres konumundadır. Bu güne kadar yaptığımız faaliyetlerdeki titizliğimiz ve deneyimimiz sayesinde, sektörün lideri olmanın da gururunu taşımaktayız. Firmamızın tüm elemanları konusunda uzman ve ustalık belgesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Önce müşterilerimizin memnuniyeti prensibi ile zaman mefhumu olmadan çalışmaktayız.

Firmamızın Hizmetleri

Büyükçekmece Turgut Özal Bulvarı ÇilingirÇilingir firması olarak; ev ve araba kapısı açma, her türlü kasaların zarar verilmeden açılması, araba anahtarı tamiri ve çoğaltılması, ev ve araba kilitleri tamir ve yenilemesi, kontak anahtarı tamiri, uzaktan kumandalı anahtar tamiri gibi çilingirlik konusunda yapılması gereken tüm hizmetleri yapmaktayız. Firmamız bu konuda sertifikalı ve yetkilidir. Özellikle araba anahtarı çoğaltılması için gerekli olan tüm teknik ekipmanlara sahip durumdayız. Araba anahtarı çoğaltma işlemleri için yasal zorunluluk olan kimlik ve ruhsat fotokopileri ile araç sahibinin yazılı izni gerekmektedir.

Diğer Hususlar

Firma olarak yaptığımız tüm onarım ve çoğaltma işlemlerimiz garantimiz altındadır, yaptığımız işlerden dolayı oluşan sorunları anında ve ücretsiz olarak yenilemekteyiz. İletişim numaralarımızdan bize 24 saat kesintisiz ulaşılabilmektedir. Ekibimiz üzerinde kilit olan her türlü şeyi zararsız ve kısa sürede açabilecek kapasitededir. Ayrıca hırsız emniyeti olmayan çelik kapıların kilitlerini, son teknolojik ve en güvenli kilitlerle daha güvenli hale getirmekteyiz.​​​​​​​

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir