Yenimahallesi Çilingir

Günümüzde çelik kapı kullanımlarının artması sebebiyle bir hayli sağlam kilit sistemleri de üretilmiştir. Bu kilit sistemleri anahtar olmadan oldukça zor açılmaktadır. Kapı kilitli değilse demir panel kullanılarak açabilir ama kapı kilitli ve anahtar yoksa bu durum biraz zaman almaktadır. Çünkü yeni üretilen kilit sistemleri dişli sayısı bakımından oldukça fazladır. Büyükçekmece Yenimahalle Mahallesi çilingir Beylikdüzü’nde hizmet vermektedir. Sahip olduğu ekipmanlar sayesinde kapınıza zarar vermeden kilitlerinizi açabilir. Anahtarınız olmadığı için kapı kilidinizi de değiştirmektedir. 24 saat hizmet veren firmamız anında kapınıza gelmektedir. Beylikdüzü ve çevresinde bu kadar kaliteli ve hızlı hizmet veren başka bir firma bulunmamaktadır.

Başkasının Kapısını Çilingir ile Açtırmak Mümkün mü?

Büyükçekmece Yenimahalle Mahallesi ÇilingirBu suç teşkil etmektedir. Çilingirlerimiz meslek olarak bu işi yaptıkları için bu suç sizin suçunuz olmaktadır. Büyükçekmece Yenimahalle mahallesi çilingir olarak müşterilerimiz gösterdiği kapıları açmakla yükümlüyüz ve eğer kendi kapısı olmayan kapıyı açtırırsa tüm sorumluluk müşterilerimizdedir.

Çilingirlerin Kapı Açmak İçin Onaylı Belgeleri Var mı?

Tüm çilingirlerin kapı açmak için onaylı belgesi olmaz zorundadır. Fakat birçok kişi para kazanmak uğruna belgesi olmadan bu işi yapmaya çalışmaktadır. Bu nedenle sorunlar çıkabilmektedir. Çilingir çağırdığınızda öncelikle olarak kapı açmak için belgesinin olup olmadığı sormanız gerekmektedir. Bu sizin doğal hakkınızdır. Yenimahalle mahallesi çilingir olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Beylikdüzü’nde hizmet vermekteyiz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir