Kilit sistemleri teknolojik gelişmeler sayesinde oldukça sağlam ve kaliteli olmaktadır. Bu sayede ev ve iş yerlerinizin güvende olması sağlanmaktadır. Fakat günün yorgunluğu ve stresinden çoğu zaman anahtarını evin içeresinde unutabilmekte veya kaybetmektedir. Bu nedenle çilingir hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Büyükçekmece karaagaç mahallesi çilingir olarak Beylikdüzü’nde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Çilingir Kapıma Zarar Verir mi?

Büyükçekmece Karaagaç Mahallesi ÇilingirBirçok çilingir işlemleri yaparken az da olsa kapıya zarar vermektedir. Bu hasarlar zaman zaman çizik olsada bazen büyük hasarlar olur. Kapının kırılması, kilidin bozulması bunlardan bazılarıdır. Büyükçekmece karaagaç mahallesi çilingir ekibi olarak oldukça profesyonel bir ekibe ve kaliteli ekipmanlara sahibiz. Beylikdüzü’nde çilingir hizmetleri konusunda lider konumdayız. Bu nedenle güvenerek kapılarınızı emanet edebilirsiniz.

Kilitli Kapıyı Açmak Ne Kadar Sürer?

Çilingir hizmetleri kilitlenmemiş kapıları demir panel kullanarak kısa sürede açmaktadır. Kilitli olanlarda ise işlem 10-15 dakika sürmektedir. Kilitli kapılarda kilit sökülerek kapı açılır. Bu işlem yapılırken kapıya veya kilide zarar vermemeye özen gösterilir. Kapısı açılacak yerin uzaklığına bağlı olarak değişse de yaklaşık olarak 1 saatte kapınız açılmaktadır.

7/24 Çilingir Hizmetinden Yararlanabilir miyim?

Çilingir hizmetleri tatil günleri ve resmi bayramlar da dâhil olmak üzere 7 gün 24 saat sunulmaktadır. Çok kısa sürede kapınıza gelerek sizin zaman kaybetmeniz engellenir. Çilingirlerimizin kapı açma izni vardır ve yasal olarak bu iş yapılmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz güven konusunda hiçbir sorun yaşamamaktadır.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir