Namıkkemal Çilingir

Kapıda mı kaldınız, anahtarınızı mı unuttuğunuz, anahtarınızı açmıyor mu? panik yapmayın, bizi arayın hemen gelip kapınızı açalım sloganı ile yola çıkan beylikdüzü namıkkemal çilingir yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Acil çilingir servisi olarak hizmet veren firmamıza www.beylikdüzücilingir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kapıda mı Kaldınız?

Beylikdüzü Namıkkemal ÇilingirYaklaşık kırk yıldır çilingir hizmeti veren firmamız 2009 yılından bu yana siz değerli internet sitesi kullanıcılarının, anahtar ve kapı kilidi sorununu çözmek bu siteyi kurmuştur. Garantili, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlayan beylikdüzü namıkkemal çilingir üst düzey yetkili servis hizmeti vermektedir. Günümüz ekonomik koşullarında minimum kazanç, maksimum hizmet ilkesiyle kaliteli markaları müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Telefonla çağrı merkezine ulaşabileceğiniz gibi internet aracılığıyla ya da whatsaap üzerinden de sorun çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Firmamızda sadece ev kapısı açma işlemi değil aynı zamanda araba kapısı açma, çelik kasa açma hizmeti de sunulmaktadır. Ayrıca ev anahtarı kopyalama, otomobil anahtarı kopyalama, otomobil anahtarı tamiri ve kontak tamiri de yapılmaktadır. Tüm marka ve model ev kapısını zarar vermeden açıyoruz. Araçların kapılarını maymuncukla açıyoruz. Ayrıca tüm marka ve model para kasalarını açma hizmetimizde mevcut olup kasa açma işlemlerinde açtıran kişi, kimlik bilgilerini kendi el yazısıyla yazmış olduğu bir kâğıdı imzalı olarak bizlere sunmalı ve kasa açtırma izini vermelidir. Araç anahtarı çıkartılırken ise araç sahibinin kimlik fotokopisi, aracın ruhsatının fotokopisi ve araç sahibi el yazısı ile yazılmış anahtar çoğaltma izin kâğıdını imzalamalıdır.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir