Yeşilkent Çilingir

Çilingirlik hizmetleri konusunda Avcılar Yeşilkent Çilingir son derece geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Ancak bunun öncesinde yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmette olmasının ifade edilmesi lazım geliyor. Gerçekten gece boyunca herhangi bir beklenmedik hal olması durumunda ivedilikle müşterilere yardımcı olunuyor. Aynı zamanda deneyimli ekibi ve tam profesyonel personel kadrosu ile de Beylikdüzü’nin bir numaralı çilingirlik firması olarak hizmet sunmakta. Bu sayede her daim en yüksek müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Aynı zamanda deneyim de bu noktada en üst seviyede bulunmaktadır. Ne de olsa 1980 yılından bu yana faaliyette olan bir firma söz konusudur.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Avcılar Yeşilkent ÇilingirAlanında bir numara olduğu tartışmasız olan Avcılar Yeşilkent Çilingir, hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. Her şeyden evvel anahtar kopyalama hizmeti sunar. Bu anahtar sadece ev anahtarı ile de sınırlı değildir. Pek tabii araba anahtarları da kopyalanabilmektedir. Aynı zamanda araçların kontak bölgesinde meydana gelen arızalar da rahatlıkla giderilebilmektedir. Nihayetinde araçların ve evlerin kapısı ile çelik kasaların açılması konusunda da çilingirlik hizmeti yedi gün yirmi dört saat boyunca sunulmaktadır.

Her Şeyden Önce Güven

Çilingirlik hizmetinin en önemli değerlerinin başında güven ve meslek etiği geliyor. Bundan dolayı beklenmedik hallere karşı kasa açtırma ve araba anahtarı kopyalatma gibi durumlarda kimlik fotokopisi, ruhsat fotokopisi ve el yazısı ile yazılmış izin benzeri belgeler talep edilmektedir.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir