Atatürk Caddesi Çilingir

Kilit sistemleri evde, arabada, devlet kurumlarında, iş yerlerinde ve bunun gibi daha pek çok özel alanlarda oldukça önemlidir. Ancak çoğu zaman birçok insan evden acele ile dışarıya çıkarken veya acil bir işi çıktığında anahtarı içeride unutmak gibi önemli bir sorunla karşı karşıya kalabiliyor. Bu durumda evin en son katta veya orta katlarda bulunması lavaboların havalandırma boşluğundan geçmek veya balkondan balkona atlamak gibi riskli durumlara başvurmayı beraberinde getiriyor. Ancak uygun fiyata bir çilingir çağırarak bu işi çözmek daha doğru bir karardır. İstanbul’un avcılar semtinde oturuyorsanız avcılar atatürk caddesi çilingir servisini arayarak size en yakın çilingirciden yardım isteyebilirsiniz. Gece aracınızda anahtarınızı unuttuysanız firmanın iletişim sayfasında yazan cep telefonu numaralarını arayarak çilingir ustasına ulaşabilirsiniz. Aracınızın kapısı gelen usta tarafından herhangi bir zarar vermeden açılır ve anahtarınız size güvenle teslim edilir.

Tüm Anahtarlar İçin Kilit Sistemleri

Avcılar Atatürk Caddesi ÇilingirEv veya otomobil anahtarlarınız (ito, kale, yale, atra gibi) hangi marka olursa olsun dert etmenize gerek kalmadan en kısa sürede sizin için kapınıza kilit sistemi yerleştiriliyor. Kapı kilidiniz bozulduysa veya yeni bir kilide ihtiyacınız var ise avcılar atatürk caddesi çilingir firması sizin için bu konuda da hizmet veriyor.

Çilingir Servis Fiyatları

Çilingir servisi genel olarak 30-40 TL arasında uygun fiyatlara veriliyor. Tabi gece belli saatlerden sonra fiyat tarifesi değişiklik gösterebiliyor. Günün her anı iletişim sayfasından veya whatsapp aracılığıyla firmaya konum atarak bulunduğunuz adrese çilingirci çağırabilirsiniz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir