Daf Kilit Sistemleri
Daf Kilit Sistemleri

Daf Kilit Sistemleri

‘Güvendeysen özgürsün’ sloganıyla kilit sistemleri üreticileri arasına %100 yerli sermayeyle katılmış olan Daf kilit markası, 1999 senesinde Türkiye’de İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. 350’den fazla kilit sistemine yer veren Daf kilit sistemleri çözümlerinin içerisine birçok üretim programı dahil ediliyor.

Daf Kilit Sistemleriyle %100 Yerli Üretim

Daf kilit sistemlerinin birçok üretim programı bulunuyor. Kapı, pencere, güvenlik sistemleri ve bu belirtilen ortamlara bağlı aksesuarlar üretim programı dahilindedir. Modern bir yatırımla kurulan Daf kilit sistemlerinde dünya çapındaki 42’yi aşkın ülkeye ihracat sağlanıyor.

Çelik kapı kilitleri, emniyet kilitleri, oda kapısı kilitleri, silindirler, tirajlı kilitler, gömme sürgüler, kanca kilitler, topuzlu ve kartlı bilyalı bareller, silindir kilitler marka bünyesinde üretiliyor.

Daf Anahtar Sistemleri
Daf Anahtar Sistemleri

Daf Kilit ve Geleceğin Kapı Kilit Sistemleri

Çalışmalarını ve tasarımlarını gelişime adapte ederek çalışan Daf kilit markası, geleceğin kilit sistemlerine de öncülük ediyor. Bu nedenle güvenlik Daf kilit sistemlerinde son derece hassas bir konudur. Sürdürülebilir yüksek bir kaliteyle hizmet veren markanın ürünlerini satın aldığınızda, marka tarafından 7 yıl garanti süresi teminatı veriliyor. Bu bağlamda ürünleriyle en yüksek garanti süresini tanıştırabilmesiyle sektörünün ilki olabilmeyi başarmıştır. Ürünlerini kullanan yüz binlerce memnun müşterisiyle ve yerli sermayesiyle birlikte marka gün geçtikçe büyüyor.

Evinizin ve iş yerinizin güvenliğini şansa bırakmayan projeleriyle birlikte kancalı kilit, çelik kapı kilitleri, monoblok kilitleri 7 yıl garantiyle kullanabilirsiniz. En iyi kilitle en sağlam ve güvenilir çelik kapı korumasını birleştirerek, kullanım alanlarınızı çok daha güvenilir bir hale getiriyor. Tamamen yerli üretim olması ise, ülke ekonomisine en büyük yatırımlardan bir tanesi olarak kabul görüyor.

Daf Kilit Sistemlerini Seçmeniz İçin Doğru Adres

Daf kilit sistemleri markası, Türkiye’de belli firmalar ile çalışıyor ve Beylikdüzü ilçesindeki firma bunlardan bir tanesidir. Daf markasının ürünlerini bütün çeşitleriyle birlikte firma kataloğunda bulabilme imkanınız oluyor. 350’den fazla Daf kilit sistemi çözümlemeleriyle firma bünyesinde tanışabiliyorsunuz. Tamamen orijinal ürünlerdir ve Daf kilit markasının sunduğu 7 yıllık garanti süresiyle birlikte ürünleri kullanabilirsiniz. Geleceğin kilit sistemlerini Beylükdüzü’ndeki müşterilerle buluşturan Daf kilit sistemleri çözümlemelerine firma aracılığıyla ulaşabilirsiniz.