Çelik Kasa Açma
Çelik Kasa Açma

Çelik Kasa Açma

İnsanlar para, altın, mücevher, değerli evrak gibi önemli malzemeleri korumak ve saklamak için özel donanıma sahip çelik kasa modellerinden en iyilerine kullanmayı tercih etmektedirler. Çelik kasalar iş yerlerinde finans kurumlarında bazı evlerde kullanılmaktadır. çelik kasalar, klasik modellerden başlamış ve şifreli, elektronik, dijital çelik kasa gibi modelleri geliştirilmiştir. Çelik kasalar güvenlik derecesi en yüksek kilit sistemlerini kullanmaktadırlar. Çelik kasa açma çalışmalarında şifreler unutulmuş olduğunda, anahtarlar kaybolduğunda yapılmaktadır. Bu tür olay ile karşılaştığınızda firmamız ülkenin her tarafında hizmet vermektedir. Beylikdüzü şubemiz yeni açılmış ve tüm İstanbul bölgesine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Firmamız yıllardır profesyonel olarak çelik kasa açma hizmeti ile ev kapısı açma, araba kapısı açma hizmetleri vermektedir. Yaptığımız çalışmalar kısa sürede tamamlanmakta ve kesin çözüm sunmaktadır. Çelik kasalar için, şifreli, anahtarlı, tuşlu elektronik kasaların şifrelerinin değiştirilmesi, yeni şifrelerin oluşturulması, kasalar için yedek anahtar yapma işlemleri çelik kasalara zarar vermeden yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından çelik kasanın marka ve model fark etmeksizin açma hizmetleri başarılı bir şekilde çözüme ulaştırılır.

Para Kasası Açma
Para Kasası Açma

Çelik kasa çeşitleri

Çelik kasalar günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır. Bankalar, döviz büroları, şirketler, otel odaları, evlerde farklı istek ve ihtiyaçlar için çeşitli kasa modelleri kullanılmaktadır. Çelik kasa çeşitleri, ev tipi, ofis tipi, ticari tip, otel ve hastane kasa tipi ve evraklar için laptop tipi çeşitleri bulunmaktadır. Değerli eşyaları muhafaza etmek için kullanılan kasaların tamamı çelik malzemeden yapılmaktadır. Özel evrak saklamak için tercih edilen laptop tipi çelik kasalar, laptop büyüklüğünde ve 15 inç bir laptop ebadındadır. Birçok kişi ve kurum önemli bilgilerin laptop bilgisayarlarda muhafaza ederler ve bu bilgisayarların güvenliği için, laptop tipi çelik kasalar tercih edilmektedir.

Mekanik Çelik Kasaların Açılması

Mekanik sistemli çelik kasaların anahtarları unutulduğunda veya mekanizması bozulduğunda açmak çok zordur. Mekanik kasaların kilitlenme sistemi 4 tur kilitleme sistemidir. Bu kasaların açılması ancak çilingir marifeti ile yapılmaktadır. Anahtarlar kaybolduğunda ham anahtar üretilir ve yaklaşık bir saatlik bir çalışma sonunda anahtar kopyası oluşturularak açılması sağlanır.