Araba Anahtar Tamiri
Araba Anahtar Tamiri

Araba Anahtar Tamiri

Araba anahtar tamiri işlemi hassas ve özen isteyen bir iştir. Araçların en önemli parçası olmasına rağmen, en az önem verilen malzemesi anahtarlarıdır. Oysaki anahtar olmadan aracın içine dahi girmek mümkün olmamaktadır. Zamanla veya diğer bazı sebeplerden zarar gören anahtarlar ise sağlıklı çalışmamakta veya işlevlerini yerine getirememekte, bazen de aracın kontak sistemine bile zarar verebilmektedir.

Araba Anahtar Tamiri Nasıl Yapılır?

Zarar görmüş veya sağlıklı çalışmayan araba anahtarlarının mutlaka onarılması veya değiştirilmesi gerekmektedir. Beylikdüzü’nde yıllardır kaliteli ve uygun fiyat politikası ile araba anahtar tamiri konusunda lider olan firma her cins araç anahtarının garantili tamirini yapmaktadır.  Araba anahtar tamiri iki başlıkta yapılmaktadır, bunlar anahtarın metal kısmı ile elektronik kısmı olarak ikiye ayrılıyor. Anahtarın metal kısmındaki eğilme ve şekil bozuklukları düzeltilmeye çalışılıyor, düzeltilemezse yenisi yapılmaktadır. Elektronik kısmında ise tüm devre ve parçalar kontrol ediliyor, arızalı parçalar değiştiriliyor ve parça değişimi ile sorun çözülemez ise elektronik kısım komple değiştirilmektedir.

er aracın, kendine özgü bir elektronik çipi olduğundan bu işlemler yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Firma, araba anahtar tamiri konusunda tam yetkilidir ve bu konuda bütün belgelere sahiptir. Anahtar onarımı yapıldıktan sonra yapılması gereken elektronik kontrol cihazlarının tümüne de sahiptir.

Oto Anahtar Tamiri
Oto Anahtar Tamiri

Kesintisiz Oto Çilingir Hizmeti

Araçlarda sıklıkla anahtarın kaybolması veya aracın içinde unutulması olayları ile karşılaşılmakta, bu olay özellikle tatil günleri ve çalışma saatleri dışında gerçekleştiğinde daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Firma, haftanın her günü ve 24 saat kesintisiz olarak oto çilingir hizmeti vermektedir. Özellikle Beylikdüzü bölgesinde telefonla ulaşıldıktan sonra çok kısa sürede aracın bulunduğu yere ulaşılmakta ve profesyonel ekipman ve uzman personel sayesinde araca herhangi bir zarar verilmeden, araç kapısı açılarak sorun çözülmektedir. Anahtarın mekanik veya elektronik sorundan dolayı kapıyı açmaması durumunda ise, firma tarafından süratle onarımı veya değişimi yapılmaktadır.

Firmanın Diğer Hizmetleri

Firma anahtar tamirinin yanı sıra, araç kontaklarının da garantili olarak kontak tamirini yapıyor ve tüm hizmetlerinde orijinal yedek parça kullanıyor. Firma ayrıca anahtar ve kumanda kopyalama, İmmobilizer anahtar ve kumandaların tamiri ve kopyalanması ile otopark ve bina dış kapı kumandalarının tamiri ve kopyalanmasını da yapıyor.